800 کالری را یک ساعته بسوزانید و لاغر شوید

800 کالری را یک ساعته بسوزانید و لاغر شوید

سوزاندن کالری اهمیت ویژه ای در زندگی ما دارد، اغلب ما دوست داریم اندام بهتری داشته باشیم و در این راه سوزاندن کالری مصرفی هم به کمک ما می آید، اما این که چه ورزشی چقدر کالری میسوزاند مبحث مورد علاقه ای برای کسانی که اضفه وزن دارد می باشد، در این مقاله خواهید خواند که چه ورزش هایی کالری در حدود 800 کالری میسوزانند؟ 800 کالری سوزاندن خیلی کار نا ممکنی نیست، فقط کمی همت شما را می طلبد و تلاشتان را، در کنار سوزاندن کالری هم کمی تفریح کنید تا ورزش برای شما تبدیل به یک اجبار دوست نداشتنی نشود! برویم سراغ ورزش هایی که برای شما 800 کالری را خواهد سوزاند.

ایروبیک

قطعا اگر وزنتان بالای صد کیلوگرم باشد و تمرین های jane fonda را در پیش گرفته باشید حدود 800 کالری را براحتی میسوزانید، در این تمرینات پاهای شما عضو هدف است، با این ورزش یک تمرین خوب عضله سازی انجام داده اید.

بوکس

بوکس یک کالری سوز فوق العاده است اگر بیشتر از 100 کیلو وزنتان باشد با یک تمرین بوکس با حریف فرضی میتوانید 800 کالری را راحت بسوزانید، اما اگر کمتر وزن دارید احتمالا باید یک رینگ پر حرارت بوکس را تجربه کنید تا 800 کالریتان سوخته شود.

قایقرانی

شاید نمیدانستید و قایق رانی را یک ورزش شیک و با مزه و تفریحی تصور میکردید اما قایق رانی انرژی بسیار زیادی از شما می گیرد، کافیست 1 ساعت پارو بزنید تا 800 کالری را بسوزانید.

وزنه را بردارید راه بروید

این روش یک ورزش منطقی نیست اما 80 کالری را میسوزاند، ما پیشنهادش نمیکنیم اما کافی است یک ساعت گونی های برنج 10 کیلویی را دائم با خود جابجا کنید تا 800 کالری بسوزانید، باز هم تاکید دارم این ورزش پیشنهادی ما نیتس و نخواهد بود خصوصا اگر امادگی بدنی خوبی ندارید.

 کوه نوردی

یک ساعت کوه پیمایی سخت و با پشتکار و بعلاوه ی بارهای یک کوهنورد 800 کالری میسوزاند، اما اشتباه نکنید ما از یک کوهنوردی سخت و واقعی صحبت میکنیم.

اسکی صحرایی

اسکی صحرایی انرژی زیادی میسوزاند حالا اگر این اسکی صحرایی در سربالایی باشد تا 1500 کالری را هم میسوزانید!

دوچرخه سواری

دوچرخه سواری مفرح ترین ورزشی است که 800 کالری را راحت میسوزاند، اگر وزن و سرعن بالایی هم داشته باشید تا 1500 کالری سوزی هم خواهید داشت.

فوتبال

فوتبال ورزش مفرح اغلب پسر ها بشدت کالری سوز است، یک ساعت فوتبال برای یک فوتبالیست حداقل 800 کالری میسوزاند.

تبر بزنید

این هم یک کار غیر ورزشی کالری سوز است، خرد کردن چوب ها با دست و تبر کالری زیادی میسوزاند حتی گاها بیشتر از 1500 کالری را هم میتوانید بسوزانید و از دستش خلاص شوید.

فریزبی

فریزبی که سر جایتان بایستید تاثیر خاصی ندارد اما اگر همراه با فریزبی بدوید و حدود 100 کیلو هم وزنتان باشد خیلی راحت 800 کالری را سوزانده اید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *